niedziela, 7 lutego 2010

Wymianka noworoczna 2010 - fotorelacja i podsumowanie.

W wymiance wzięło udział 16 wyjątkowych kobiet. Każda wykonała własnoręcznie prezent dla wylosowanej kobietki, z myślą o ulepszeniu tego Nowego 2010 Roku. 

Oto czym obdarowałyśmy się z radością:

Mika dla Beacik


Cysiorek dla Agnieszki MD
Aeljot dla Tuśki


Madzia dla Aneladgam


Kasia dla EdziEdzia dla CysiorkaTuśka dla TrzpiotkaAgnieszka MD dla Mój świat i haftyTrzpiot dla KasiLucynka dla Klaudynki
Anek73 dla AeljotAneladgam dla Maggie


Klaudyna dla Miki


Maggie dla LucynyBeacik dla Anek73Mój świat i hafty dla Madzi Fotki zostały zamieszczone dzięki Waszej uprzejmości. Część z nich pochodzi z Waszych blogów a nicki zostały podlinkowane, aby każdy mógł do Was trafić w razie potrzeby.
Resztę fotek polecam obejrzeć z bliska na blogu każdej z właścicielek! :)   Myślę, że jako organizatorka wymiany nie sprawdziłam się najlepiej. Najpierw opóźnienie z mojej stronty, później poczty i długi brak podsumowania.
Przepraszam raz jeszcze za wszelkie opóźnienia!

Następna wymianka z pewnością będzie jeszcze lepsza. I na pewno nie jest to jedyna, którą zorganizowałam. Jeszcze w tym roku zaproszę Was na następną. ;)


DZIĘKUJĘ WAM SERDECZNIE ZA ZAUFANIE I ŚWIETNĄ ZABAWĘ!


Niech każdy prezencik, który macie przy sobie poprawia Wam humor na co dzień, dodaje sił, inspiruje i sprawia, że myślicie o sobie z radością! :)

Pozdrawiam Was ciepło! :)

6 komentarzy:

 1. Kasiu, zorganizowałaś naprawdę super wymijankę i bardzo jestem zadowolona, a to, co dostałam, to podziwiam naprawdę codziennie. A poza tym, u nas się mówi „ Lepiej później niż wcale”więc myśle że wszystko ok;)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Kasiu nie przejmuj się przecież nigdy nie wiadomo co nam wypadnie, a ja z mojej strony nie odczułam żadnych zaniedbać, bawiłam się świetnie, prezenty dostałam super więc jestem bardzo zadowolona i czekam na kolejną wymiankę :).

  OdpowiedzUsuń
 3. Kasiu, wymianka się przeciez udała "jak ta lala". Napracowałas sie przy niej nieżle. Pozdrawiam cie serdecznie i zapraszam po małe co nieco...:))) do mnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za super zabawę! Mam zdjęcia wysłanej paczuszki,ale poczekajmy z tym do jutra, kiedy powinno się coś wyjasnić:-)Chyba wiesz comam na mysli?
  Przy okazji zapraszam do wzięcia udziału w mojej wymiance. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Kasiu, dziękuję za miłą zabawę :) i w takim razie czycham na kolejna wymiankę u Ciebie !

  OdpowiedzUsuń