piątek, 19 lutego 2010

Pasje i namiętności... ;)

Tak naprawdę mam niejedną pasję. Od wielu lat fascynują mnie konkursy. Nie z powodu samych nagród, choć po części owszem, ale bardziej ze względu na rozwój. Szczególnie konkursy opisowe, które niesamowicie wyzwalają kreatywność. A kreatywność jest pierwszym składnikiem każdego rękodzieła. Tak naprawdę nagrody są więc tylko dodatkiem. Chociaż taką nagrodę jaką podarował mi RMF FM wraz z Wosebą to... mnie się nie śniło nawet w najśmielszych snach!
Pewnego grudniowego dnia wysłałam odpowiedź na apel: "Wybierz godzinę pobudki, napisz dlaczego to właśnie Ciebie mamy postawić na nogi telefonem od ekipy Wstawaj Szkoda Dnia. Od poniedziałku do piątku na autora najciekawszej odpowiedzi czeka ciśnieniowy ekspres do kawy i zapas kawy Woseba na rok!" Gdyby nie było to pytanie opisowe, pewnie bym nie wysłała, ale napisałam po prostu to, co myślę i... obudzili mnie. :D Tak skutecznie, że próbowałam zasnąć do rana. Kompletnie się nie wyspałam... Jednak to była właściwie najmilsza rozmowa poranna jaką kiedykolwiek przeprowadziłam. Szczególnie ten miły, kobiecy głos w słuchawce, który jako jedyny zapamiętałam z tamtego poranka. ;))
Barrdzo dziękuję! :D 


Mile też wspominam pewien konkurs z Interii. Kilka lat temu, również w konkursie opisowym, wygrałam książkę - "Formuła szczęścia" (Stefan Klein). I to jedna z najciekawszych, według mnie, książek na temat szczęścia... Właśnie tę książkę czytam najchętniej. Tym razem ze śliczną zakładką, wykonaną przez Trzpiotka.


Trzpiotku, DZIĘKUJĘ!  :D
 

Źródło konkursowe, z którego korzystam od samego początku to www.e-konkursy.info
To zdecydowanie najbogatszy zbiór linków konkursowych. Kilka lat temu, gdy strona powstawała, sama podsuwałam linki maniakalnie. Wiele godzin spędzałam na szukaniu. Teraz wszystko tworzy świetny zespół maniaków. 

Jeśli macie czasem chwilę to spróbujcie swojego szczęścia. POWODZENIA! :)

3 komentarze:

 1. Gratuluję wygranych!!! Też czasami coś wygrywam, a miło wspominam u Ciebie Candy:) Kidyś wysłałam sms na konkurs ksążkowy i tu telefon -" wygrała pani ksążkę" ale sie cieszyłam:):):) Myśle że czasami warto spróbować swojego szczęścia w konkursach:)
  Pozdrawiam!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję, Nataliyo. :D
  Wysyłać warto, ale nie czasami tylko zdecydowanie częściej! :))
  Ściskam.

  OdpowiedzUsuń
 3. dzięki za umieszczenie informacji o nas :)

  OdpowiedzUsuń